Najchętniej wybierany salon robiący tatuaże w Łodzi?

Moda na tatuaże rośnie w bardzo szybkim tempie. Coraz częściej na tatuaż decydują się kobiety. Małe tatuaże damskie są bardzo subtelne, królują zwykle w małych motywach bądź napisach, które nie tak dawno po raz kolejny powróciły do najchętniej wybieranych. Ręce i obojczyk to najbardziej lubiana u kobiet część do wzbogacenia ją o tusz. Kobiety chętnie tatuują sobie róże, magnolie, lilie, a to zapewne z powodu swojej naturalności i pięknej natury. Częstym motywem okazują się także zwierzęta; tygrysy, lwy a także koty, pieski, motyle i ważki. Dzikie zwierzęta którymi pokrywają plecy, klatkę piersiową i łydki, przeważnie są dużych rozmiarów.

Chętnie wybierane w Łodzi nowoczesne wzory modnych tatuaży

Modne są również napisy. Kolorowe bądź czarno białe. Często same kontury, które w przyszłości można wzbogacić o dodatkowe elementy. Kobiety najczęściej nanoszą swoje ulubione sentencje nad obojczykami, w okolicach nadgarstka, na linii biustu, za uchem czy na karku. Najwięcej inspiracji i pomysłów jest w Internecie. Jednak własne projekty są oryginalne i bardziej przemyślane od tych gotowych. Mężczyźni tatuują się od stóp do głów, ale zdarzają się wyjątki w postaci subtelnych motywów.

Ostatnio hitem stały się tatuaże zaręczynowe oraz ślubne, które zastępują tradycyjne pierścionki. Takie tatuaże robią kobiety i mężczyźni, którzy pragną trwalszej oznaki miłości. Zawsze na czasie są tatuaże dla kobiet w postaci skrzydeł anioła, serca, gwiazd, albo wzorów kwiatowych. Modne jest robienie tatuaży we dwójkę z dobrą przyjaciółką lub chłopakiem. To jest nowy trend, przynoszący coraz większą popularność.

Wiele osób stawia na tatuaż w ramach humorystycznego komentarza do czegoś. Taki rysunek poprawia humor i czyni pewnym siebie. Wypowiedzi ważnych ludzi, cytaty, albo fragmenty tekstów piosenek to również jeden z najczęściej wybieranych motywów. Często robią je osoby nieśmiałe, które w taki sposób chcą wyrazić swoje uczucia i siebie. Popularnością cieszą się odważne tatuaże na palcach, zawierające minimalistyczne napisy, nie rzadko z motywem zwierzęcym czy sentencjami.

Przed dokonaniem wyboru, należy sprawdzić, czy tatuaż będzie do Nas pasował i wybrać gdzie ma być umieszczony. W razie wątpliwości, profesjonalista doradzi i pomoże dobrać odpowiedni.