Dzień dobry,

mamy przyjemność zaprosić państwa do współpracy z PROFESJONALNYM STUDIEM TATUAŻU „ESSA TATTOO”.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką, która ma na celu stworzenie sieci salonów o wyjątkowo wysokiej kulturze i higienie pracy. Priorytetem w naszym studio jest przygotowanie oferty, która wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Prace, które wychodzą spod maszynek naszego zespołu mają oryginalny charakter i cechująca się dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Siedziba „ESSA TATTOO” w Łodzi to miejsce spotkań wyjątkowych artystów specjalizujących się w odmiennych technikach rysunku i stylach tatuowania, co zapewnia szeroki wachlarz rodzaju usług.

Nasza ekipa to osoby słuchające sugestii klientów. Wszyscy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i pasją. Każdy tatuaż przed wykonaniem, konsultowany jest z przyszłym właścicielem, co pomaga nam stworzyć wzór w pełni spełniający oczekiwania oraz marzenia.

Studio „ESSA TATTOO” to miejsce, w którym panuje profesjonalna, ale jednocześnie przyjazna i ciepła atmosfera. Najlepszą nagrodą za naszą pracę i dowodem wysokich umiejętności zespołu są Klienci, którzy regularnie odwiedzają pracownię i zostawiają pozytywne opinie wraz z szerokim uśmiechem.

Pracownia mieści się w samym centrum Łodzi a już za chwile powstanie kolejne studio tatuażu Essa w samym sercu miasta, przy ulicy Gdańskiej. Nasi tatuażyści i cały salon regularnie biorą udział w branżowych imprezach, które dzięki swojemu wysokiemu poziomowi organizacji, są niewyczerpanym źródłem inspiracji i możliwości rozwoju. Zawsze chętnie spotkamy się ze wszystkimi zainteresowanymi tematyką tatuażu podczas konwentów tattoo, które odbywają się co roku w Łodzi i innych miastach Polski. Udzielmy się również charytatywnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a nasze skromne progi odwiedzają najznamienitsi artyści ze świata muzyki. Podejmujemy  współpracę z  markami dla, których warto robić ciekawe eventy, m.in. „FitFabric” czy Radio „ESKA”, które również gościło w naszym studio. Przeczytać możecie o nas na ich stronie: ESSA TATTOO – nowe studio tatuażu w Łodzi.

Łódź tatuaże, salon tatuażu Łódź, salon tatuażu w Łódź, salony tatuażu Łódź, studio tatuażu Łódź, studio tatuażu w Łodzi, tatuaz Lodz, tatuaze Lodz, tatuaż Łódź, tatuaże Łódź, dobry salon tatuażu Łódź, gdzie zrobić tatuaż w Łodzi

Sztuka rysunku to nasza pasja, a studio to drugi dom, w którym jesteśmy po to, by spełnić Wasze marzenia związane z artystycznym tatuażem.

Serdecznie zapraszamy jeśli chcecie porozmawiać o projekcie albo po prostu przybić piątkę!

Salon tatuażu Łódź | Tatuaże Łódź | Salon tatuażu w Łodzi